Rodinné bydlení

Zavolejte nám
+420 603 432 042
nebo napište email

Praktický přízemní rodinný dům Isabelka

Praktický přízemní rodinný dům Isabelka

Kolekce domů Isabelka představuje současný trend požadavků na menší ekonomické domy. Kolekce umožňuje velkou variabilnost pro různé parcely a přání stavebníků.

Střecha může být pultová, sedlová či valbová v souladu s úřady. Je možné vyčlenit (případně vytvořit) komoru nebo sklad, přístupný i z venku. Tím, společně s úložným prostorem ve střeše, budou splněny všechny požadavky na vysokou užitnou hodnotu bydlení.

K domu Isabelka lze připojit garáž nebo kryté parkovací stání, které může být dále využito jako krytá terasa nebo pro uložení dřeva. Vše lze dobře přizpůsobit situaci na pozemku.

Plocha: 76-91 m²
Počet místností: 4+kk + půda
Cena: 2 155 670 Kč
Varianta s délkou 11 mPůdorys přízemí domu Isabelka
Varianta s délkou 12 mPůdorys podkroví domu Isabelka
Varianta s délkou 13 mPůdorys domu Isabelka
Pohled na rodinný dům Isabelka
Pohled na rodinný dům Isabelka
Pohled na rodinný dům Isabelka
Pohled na rodinný dům Isabelka
Pohled na rodinný dům Isabelka

Líbí se Vám tento dům?

Přesně takový nebo podobný dům můžete mít ve standardním provedení za 2 155 670 Kč bez DPH. V ceně jsou již zahrnuty individuální úpravy na přání a projekt pro stavební povolení.

K uvedené ceně se připočte 15% DPH, doprava a základy. Ceny se upravují podle dohodnutého rozsahu dodávky. Ke snížení ceny domu může dojít volbou nižšího standardu.

Zajímáte se o bližší detaily?

Žádný problém. Podívejte se jak stavíme domy nebo objevte vlastnosti a výhody montované dřevostavby. Pokud však stále váháte, bez ostychu se obraťte přímo na nás.