Rodinné bydlení

Zavolejte nám
+420 603 432 042
nebo napište email

O firmě

Kdo jsme a co děláme?

Program „Rodinné bydlení“

Nabízíme komplexní pomoc a rady v oblasti výstavby všem zájemcům o výstavbu rodinných domů. Mezi našimi spokojenými klienty je voják z Afgánistánu, účetní z Přerova, pár aktivních seniorů i zaměstnanec měsíce v lokální firmě. Každý dělá to, čemu rozumí nejlépe a v čem se našel. My vytváříme domovy. Svědčí o tom na 400 zrealizovaných stavem od roku 1994.

Stavařina je dřina, právě proto máme k dispozici architekty, projektanty a poradce k řešení vhodné studie domu podle Vašich přání, představ a možností. Bereme ohled na tvar a umístění parcely, světových stran, přihlížíme na finanční možnosti a v neposlední řadě i na požadavky stavebního úřadu.

Všechny domy stavíme jako osobitý originál na přání budoucích obyvatel. Najdete však u nás studie nejoblíbenějších domů, které můžete použít pro Vaši inspiraci.

Stavíme nízkoenergetické dřevostavby za rozumnou cenu. Můžete mít „dům na klíč“ nebo výhodnou „stavbu k dokončení“. Kvalitu provedení stavby podložíme 50letou zárukou.

Pokud toužíte se s námi setkat, rádi Vás přivítáme v ukázkovém domě Marika B ve Skokách u Lipníku nad Bečvou. Domluvte si s námi schůzku nebo prohlídku domu, abychom se na Vás s předstihem připravili. Je to pro Vás k nám příliš daleko? Nevadí, můžeme Vám ukázat jiné hotové nebo rozestavěné domy.