Rodinné bydlení

Zavolejte nám
+420 603 432 042
nebo napište email

 Edita

Edita - Všenory

Pro Vaši firmu jsme se rozhodli na základě několika kritérií: záruka 50 let na dům, bohaté zkušenosti - počet dostavěných domů, finanční poradenství k hypotéce , osobní životní postřehy a zkušenosti Ing. Rejzka (víte, co děláte a Vaše předpovědi se do puntíku vyplnily:)). Dále pomohla osobní prohlídka jiného dostavěného domu u manželů Tihelkových, kde jsme získali další neocenitelné rady, např. ohledně vytápění domu a dalších úspor v nízkoenergetickém domě. Ing. Tihelka je stavař a vyřídil nám stavební povolení během 3 týdnů!!! Dalším rozhodujícím krokem byla rychlá výstavba domu, kdy se smontovaly předem připravené zdi domu.

Vnitřní práce (obklady, podlahy), plastová okna a základovou desku domu jsme si nechali dělat od jiných firem, protože to vyšlo levněji. Zde se opět potvrdila předpověď Ing. Rejzka, že není dobré zadávat práci kamarádům - velice jsem litovala u místní firmy na plastová okna - špatné poradenství a domluva.

Jinak s domečkem jsme spokojení, bydlíme zde 2,5 roku. Kdybychom s manželem stavěli znovu, tak opět u Vaší firmy, protože nejenže bylo vše rychlé, kvalitní, dělníci odvedli skvělou práci, vždy měli po sobě vzorně uklizeno, tak i domluva s elektrikáři super - dovedli skvěle poradit např. s umístěním zásuvek + následná kontrola.

Vytápění domu - elektrika + tepelné čerpadlo + krbová kamna s výměníkem (teplo jde i do radiátorů). Zálohy na elektřinu nám nyní byly poníženy z 2000,- Kč/měsíc na 1670,- a to topíme vždy na 22 st. každý den. Sestava krbových kamen s nádrží na vodu, která má elektrickou patronu, je hned za zdí v technické místnosti + čerpadlo včetně montáže vyšla cca na 200 tis. Kč.

Každému, kdo často pere, bych doporučila sušit prádlo v sušičce kvůli vlhku, které jinak vzniká při sušení v místnosti - časté větrání - a to je u nízkoenergetického domu v zimním období škoda.

Dále jsme ocenili radu p. Rejzka na venkovní žaluzie na JZ straně domu. Na jaře a na podzim je sluníčko vítáno - velmi efektně si topíte zadarmo, ale v létě jsou žaluzie vítány. Pokud si je stáhneme včas, v domě je příjemný chládek.

Martina Prášková

Pohled na rodinný dům Edita
Pohled na rodinný dům Edita