Rodinné bydlení

Zavolejte nám
+420 603 432 042
nebo napište email

 Iveta

Iveta - Ptice

Firmu jsme si vybrali na internetu. Zaujalo nás půdorysové řešení do tvaru L s tím, že se nám líbilo netradiční vnitřní začlenění hlavní místnosti do úhlu 45°, nikoliv do 90°. Navíc se toto členění projevilo i v exteriérovém pohledu, takže jsme verandu mohli poté přičlenit k domku jako symbolickou zrcadlově orientovanou venkovní místnost. Vyhovovalo nám stavebnicové řešení dřevostavby. Hrubá stavba byla do dvou měsíců hotová a mohli jsme se tak celé jaro a léto věnovat jen vlastním úpravám.

Bylo velmi důležité, že firma v rámci možností, souhlasila s posouváním vnitřních příček dle našeho přání.

Za dva roky jsme k západní straně domu přistavěli ateliér, lépe řečeno zimní zahradu. Vše jsem patřičně probral s architektem, který domek navrhoval, jelikož z okna se musely stát dveře a bylo je nutné prořezat.

Stavbu jsme si objednali tzv. k dokončení, protože veškeré úpravy - keramické a dřevěné obložení domu, anhydritové podlahy, dřevěné masivní podlahy, elektrické podlahové topení (jsme s ním nesmírně spokojeni), dveře a zárubně, topení, kamenný krb, koupelnu atd. jsme si chtěli dělat sami.

Domek je velikostí ideální pro dva lidi, kvůli věku a úklidu jsme dali přednost bungalowu. Se stavbou jsme zatím velmi spokojeni, nic podstatného bych nevytknul.

Pohled na rodinný dům Iveta
Pohled na rodinný dům Iveta