Rodinné bydlení

Zavolejte nám
+420 603 432 042
nebo napište email

 Martina C

Martina C - Rymaně (Mníšek pod Brdy)

V našem době bydlíme od března 2009. S výběrem firmy jsme začali s dostatečným předstihem. Zajímali nás nové rychlé technologie výstavby. Chtěli jsme prodat větší dům v Šumperku a přestěhovat se do Prahy. Náhodně jsem přišel na internetu k informaci, že v mém rodišti je firma, která se zabývá dřevostavbami – a oslovila mě její internetová presentace, následovalo 6 osobních prohlídek hotových i zabydlených domů, nejdále v Ostravě a bylo rozhodnuto. Než jsme začali se stavbou my, tak jsem dodavatele doporučil pražské firmě ESP, realizace se uskutečnila, dále pokračovala dcera v Praze a nakonec po prodeji domu v Šumperku tj. po zdržení jsme záměr realizovali s manželkou. S průběhem výstavby jsme byli spokojeni. Líbila se mi samostatnost a iniciativa parťáka p.Rece.

Některé dodávky jsme si řešili sami – pokládka plovoucích podlah, obklady a dlažby, výplně okna vstupní dveře, obložkové zárubně a vnitřní dveřní výplně, malování, solární kolektory. Využili jsme k tomu zkušenosti ze 41leté praxe ve velkém stavebnictví, ze stavby RD a stavby k podnikání svépomocí.

Během stavby i v průběhu dosavadního užívání jsme nebyli nuceni řešit žádné reklamace.

Systém vytápění je postaven na elektrice, (plyn není v naší lokalitě zaveden), soláru jako ohřevu vody a krbových kamnech s výměníkem jako doplnění teplé vody do zásobníku. Roční spotřeba elektriky v kWhod: rok 2010 - 5000, 2011 - 4700, 2012 - 6300, 2013 - 7900.

Jindřich Tihelka

Pohled na rodinný dům Martina C
Pohled na rodinný dům Martina C